Időkorlát Lejárt!

A vásárlási időkorlát lejárt a következő vásárlásánál:

Hamarosan lejár az időkorlát

jegyek vásárlási időkorlátja 01:00 percen belül lejár.
Ezután a foglat helyeket más megvásárolhatja Ön elől.

BROADWAY.HU

Ez az esemény már megrendezésre került, így jegyet már nem tudsz vásárolni rá. Ha részt vettél az eseményen, írj róla értékelést, vagy olvasd el, mások mit mondanak róla!

Budapest Cirkuszművészeti és Kortárstánc Főiskola Kortárstánc szak:Mostantól szabadon

MU Színház

2024. április 25. 19:00

színházterem jegyár egységesen: 3500 Ft támogatói jegy: 5000 Ft időtartam: 60 perc korosztály: 6+ English-friendly

A Mostantól szabadon a Budapest Cirkuszművészeti és Kortárstánc Főiskola kortárstánc szak nyilvános színházi előadásának összefoglaló címe. Az est programjában meghívott koreográfusok mellett önálló diákmunkák kerülnek a színpadra. Az est a különböző darabok sokszínűségén keresztül világítja meg az itthon egyedülállóan működő kortárstánc képzés azon szemléletét, hogy a tánc, mint élő művészeti forma miként tud megszólalni, megszólítani és gondolatokat ébreszteni.

Alkotók: Dabis Barbara, Fülöp László, Gelb Nikolett, Guba Dorka, Kiss Lea, Petrovics Sándor

Előadók: Benedek Adél Jácinta, Csaba Sári, Dabis Barbara, Gelb Nikolett, Guba Dorka, Hofbauer Réka, Huszár Kati, Simona Lazurová, Veera Laurila, Kiss Lea, Murányi Emese, Szőke Johanna

Fényterv, világítás: Dézsi Kata

Az est szerkesztője Bakó Tamás.

Támogató: NKA